Як отримати будівельний паспорт

0
77

Будівельний паспорт є одним з найбільш важливих документів, необхідних для початку будівництва того чи іншого об’єкта, зокрема приватного будинку, котеджу, дачі і тд.  Саме будівельний паспорт визначає всі основні вимоги до того чи іншого об’єкту, який планують будувати.  Крім усього іншого цей документ передбачає в деяких випадках особливі вимоги до розташування кожної споруди на території ділянки, включаючи будинок, хозблок, гараж, септик, туалет і тд.  Будівельний паспорт є підставою для законності будівництва.

Отримання будівельного паспорта має свої особливості і послідовність певних дій.  Видати такий документ може місцевий відділ архітектури.

Для отримання будівельного паспорта необхідно зібрати цілий пакет документів, який разом з відповідною заявою передається до відділу архітектури.

У пакет документів обов’язково повинен входити правовстановлюючий акт на конкретну ділянку землі.  Це може бути державний акт, свідоцтво або договір.  Крім цього необхідно надати ескіз запланована споруда, даний документ може бути представлений у вигляді схеми або плану, на якому видно такі моменти як поверховість споруди, розташування всіх будівель на ділянці, підключення об’єкта до всіх комунікацій і інженерних мереж.  Якщо у вас на руках проект будівництва, то його теж можна прикласти.

Також необхідно надати викопіювання з генерального плану того населеного пункту, де ви плануєте здійснювати будівництво.  Необхідно надати крім усього зазначеного вище ще копію вашого паспорта та ІПН.

Заява на видачу будівельного паспорта розглядається зазвичай протягом 7-10 робочих днів, видача здійснюється абсолютно безкоштовно, без виплати будь-яких мит і комісій.

Будівельний паспорт є досить важливий і серйозний документ, без наявності якого неможливо законно звести будь-який об’єкт.

Якщо вам для отримання будівельного паспорта потрібна допомога або консультація грамотних і досвідчених фахівців, рекомендуємо звертатися в компанію «Unidoc, яка надає різні види допомоги в процедурах, пов’язаних з оформленням, реєстрацією, земельних ділянок, а також з отриманням різного роду документів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here