Медальний феєрверк: луцькі плавці вибороли в Харкові низку нагород. ФОТО

0
216

У Харкові на Всеукраїнських змаганнях з плавання серед юних плавців «Ліга плавання України», які відбулись 28 жовтня, лучани вибороли 15 медалей.

Про це повідомляють у Департаменті сім’ї, молоді та спорту Луцькради У facebook.

«…Вихованці КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради» загалом вибороли 15 медалей різного гатунку. Цей старт показав, що у нас підростає дуже хороший резерв плавців», — йдеться у дописі.

Переможцями та призерами стали: І.Гарбарчук — 200м бат-1 м-це, 50м н/сп-1 м-це, 50м бат — 1м-це, 100м бат — 1 м-це. В. Лебідь — 200м бат — 1 м-це, 200м в/с — 2м-це, 400м в/с — 2 м-це, 50 м бат- 2 м-це, 100м в/с — 2 м-це. І. Потапчук — 50 м н/сп — 3 м-це. В. Гнітецький 100 м н/сп — 3 м-це, А. Нестеровський — 50 м в/с — 2 м-це, 50 м н/сп — 3 м-це , 100м в/с — 3 м-це. М. Аленін — 50 м брас — 3 м-це.