Полиэтиленовые трубы: особенности и применение

0
189

Поліетиленові труби призначені для прокладки підземних трубопроводів, які транспортують різні рідини і газоподібні речовини. Поліетилен-це, мабуть, самий підходящий варіант для будь-якого виду трубопроводу так як поліетилен стійкий до всіх рідинами і газоподібних речовин, так само поліетилен екологічно безпечний і досить простий в застосуванні.

На сьогоднішній день проводиться кілька видів поліетиленових труб, які розрізняються між собою по області застосування і зовнішнім виглядом. Самими основними поліетиленовими трубами є труби, які використовуються при будівництві систем водопостачання. У даних труб на зовнішній стороні завжди є позначення у вигляді декількох поздовжніх синіх смужок. Дані труби призначаються для транспортування питної води з максимальною температурою рівною 40 градусам Цельсія і робочим тиском від 6 до 16 атмосфер.

Газові поліетиленові труби позначаються жовтими поздовжніми смужками. Дані труби використовуються для будь-яких видів газів з тиском від 3 до 12 атмосфер.

Якщо ви хочете придбати для своїх цілей поліетиленові труби максимально високої якості і за найдоступнішими цінами зверніть свою увагу на асортимент компанії «Планета пластик».

На офіційному сайті даної компанії planetaplast.com/products/polyethylene-pipes / ви знайдете всю необхідну інформацію про різні види поліетиленових труб. Всі поліетиленові труби, які представлені в асортименті даного інтернет-магазину виготовлені відповідно до ГОСТу та іншої необхідної документації. Для того щоб зробити замовлення в даному інтернет-магазині зв’яжіться з технічною підтримкою. Всі необхідні контактні дані знаходяться також на офіційному сайті. Досвідчені, а також висококваліфіковані співробітники завжди нададуть для вас необхідну інформацію, дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також допоможуть з оформленням вашого замовлення. Ви також зможете придбати тут безліч інших корисних товарів, які необхідні на виробництві, наприклад: Будівельні плівки, рукава для зберігання зерна, тепличні Плівки ,пакувальні плівки і так далі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here