Розсувні двері в інтер'єрі

0
51

Двері-купе — це елемент не тільки планування, але і декору. Вибираючи звичайні орні двері, вас цікавить тільки їх дизайн. Вибираючи дверне полотно, власникам квартири потрібно планувати не тільки дизайн, але і розташування меблів. Ви можете вибрати і придбати двері купе або звичайні міжкімнатні двері в Гіпермаркеті Дверей — giper.od.ua.

Переваги і недоліки такої конструкції

Перш за все, потрібно відзначити, що двері-купе можуть відрізнятися за конструкцією. Орні двері об’єднують всі двері, які не відкриваються, а проходять паралельно стіні. Існує кілька типів дверей-купе.

Перший найбільш поширений тип — внутрішні навісні двері.

Навісні двері-купе мають таку назву тому що саме на стелі або стіні встановлюється полотно (по спеціальній конструкції з направляючими), саме ці рейки притискаються до дверей. Цю конструкцію можна порівняти з роликовим карнизом. Він може бути акуратно закритий і може бути спеціально відкритий, все залежить від дизайнерського рішення.

Внутрішні дверцята ковзають уздовж стіни так само, як фіранки уздовж вікна, зазвичай в декількох сантиметрах від стіни.

Перш за все, це означає, що поряд з навісним дверним полотном можна поставити поруч меблі. Якщо подивитися на відеооглядах або на демонстраційних знімках, то ви побачите двері, які йдуть від дверного отвору, не дозволяючи розміщувати поруч з собою предмети меблів.

Що стосується дизайну та оздоблення, це означає, що ящик, який закриває структуру ролика, буде добре видно на стику стелі і стіни, цей факт повинен бути врахований.

З цієї причини, якщо ви плануєте установку розсувних дверей, обов’язково сплануйте розташування меблів і виріште, чи потрібно вам якось використовувати це місце ліворуч або праворуч від дверного отвору. Ви також повинні вирішити, як буде спроектована коробка, яка закриває роликову раму дверного купе.

Що стосується коробки для дверного купе, вона може бути зроблена тільки по довжині дверей або під кутом до стіни. Ви можете зробити дверну коробку на всю довжину стелі, тим самим закриваючи фіранку для штор в вікні.

Якщо ваша квартира має низьку стелю, виберіть коробку для дверей купе якомога тоншою і легкою. Навіть в досить просторій кімнаті, але через низьку стелю перевагу віддають дуже легкому дизайну дверного купе, мінімальній обробці коробки і кінців.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here