ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ДИВАН

0
106

Загальновідомо, що дивани посідають одне з головних місць у нашій оселі. Проте вони є різних модефікацій та форм. І тут важливо зробити правильний вибір, щоб купити диван добре пасував вашій оселі та був однією з ознак тихого сімейного вогнища. За своєю формою та внутрішнім вмістом, конструкцією та оздобленням дивани поділяються на досить багато типів. Отже розглянемо основні із типів диванів, які зазвичай використовуються у наш час – це прямий, кутовий, розкладний та модульний.

Прямий диван може чудово розміститися біля стіни, або ж посеред великої кімнати-вітальні, де ще залишиться простір для дитячих забав та гарного проведення часу вашою родино. Особливо цей тип добре пасуватиме до спальної кімнати поряд з ліжечком немовляти.

Кутовий диван зазвичай розміщують невеликій затишній кімнаті. Він добре та зручно розміститься у кутку кімнати і не займе багато простору, який можна використати для інших потреб. Одним із найважливіших ознак диванів цього типу є великий спальний простір.

Коли ж ми обиратимемо розкладний тип відповідних меблів, то важливо одразу, ще до звершення купівлі, виміряти габарити власної спальні чи вітальні. Це дозволить розмістити диван зручно, і навіть у розкладеному вигляді він не заважатиме пересуванню людей кімнатою.

Існує ще один цікавий вид диванів – модульний. Такі меблі можна розкладати та складати у певній послідовності (залежно від потреб) і, відповідно, розмежовувати житловий простір комфортно і зі смаком.

Після того, як ви обрали свій тип дивану, варто звернути увагу на матеріал та колір оббивки. Інколи, залежно від уподобань,можна побачити екземпляри, що оздоблені штучною або ж натуральною шкірою. Якщо ж обирати між тканинною оббивкою, то зазвичай застосовуються: шеніл, велюр та жаккард. Шеніл – недорогий матеріал, який є досить практичним у застосуванні. Велюр коштуватиме трохи дорожче, проте досить практичним у догляді, а на дотик – м’яким та оксамитовим. А сам жаккард, через особливе ниткове сплетіння зробить обшивку дуже міцною. Якщо ж застосовувати шкіру, то вона зазвичай використовується для обшиття меблів у вітальнях, а частіше – в офісних приміщеннях.

Сподіваємося, що ця інформація стане вам у пригоді та допоможе зробити правильний вибір та купити диван, що милуватиме не лише вас, а й ваших друзів та колег. Адже покращуючи свій побут ми й власне життя робимо гарним та яскравим.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here