Разновидности угловых диванов

0
228

Серед найширшого асортименту кутових диванів фабрики ви можете купити кутовий диван, який максимально відповідає саме вашим потребам. Але для того, щоб вибрати, потрібно проаналізувати масу інформації, починаючи від габаритів дивана, закінчуючи його функціоналом, ціною і зовнішнім виглядом. Але як купити кутовий диван недорого, коли зовсім немає часу вибирати, а хочеться просто придбати якісну, перевірену меблі?


Київ, без сумніву, дуже вдала модель, яка без проблем поміститься в середньостатистичну квартиру. Сучасний дизайн і широкий функціонал змушують багатьох покупців зупинити свій вибір саме на ньому. Особливістю кутового дивана Київ є наявність виїзного міні-бару в боковині і двосторонній кут, який з одного боку м’який, а з іншого боку має столик.
Плаза — досить схожий на Київ, але має свої особливості у вигляді спинок з подушок, за допомогою яких можна регулювати кут сидіння за власним смаком. Також має дещо інші габарити, що дозволяють максимально зручно розташувати його в вітальні.
Бос — відмінне рішення для невеликої кімнати. Помірні габарити і стильний дизайн роблять цей кутовий диван кращим рішенням для невеликих квартир. До того ж, невелика ціна є безсумнівним плюсом для тих, хто хоче купити його недорого.


Депутат — масивний диван з великим спальним місцем. Якщо кутовий диван Бос може поміститися в будь-яку квартиру, то Депутат розрахований для великих приміщень. Сучасний дизайн і велике спальне місце роблять його дуже підходящим для тих, хто збирається його використовувати як спальну ліжко.
Парламент — надійний, перевірений десятками років. Успішно випускається фабрикою більше 10 років і при цьому зарекомендував себе високою надійністю. Звичайно, дизайн не можна назвати інноваційним, але простота і надійність роблять кутовий диван Парламент одним з лідерів за популярністю.
Владимерская — стильний і сучасний. Ця модель розроблена відносно недавно, але за короткий час змогла себе зарекомендувати з кращого боку. Ефектний дизайн, середні габарити і помірна ціна роблять кутовий диван Владимерская відмінним рішенням для вітальні. Цю модель варто вибрати тим, хто не любить занадто м’які меблі, оскільки сидіння у Владимерская досить пружне.
Гетьман — великий і м’який. Значні габарити і відсутність боковин дозволяють розмістити на цьому дивані сім’ю з 6-7 чоловік. У розкладеному стані ми отримуємо спальне місце 204х160 см, що прирівнюється до розміру повноцінної ліжка. Він підійде любителям м’яких сидінь.


Кутовий диван монарх- нестаріюча і завжди актуальна класика. Монархподойдет для квартир з класичним інтер’єром, з картинами і масивними люстрами. Кут Монархна протягом багатьох років не втрачає свою актуальність, адже сучасна мода проходить, а мода на класику залишається. Найбільш ефектно виглядає в шкірозаміннику вишневого, коричневого і бежевого кольору.
З іншими моделями ви можете ознайомитися в розділі «дивани кутові». Сподіваємося, що ця стаття дозволить вам купити кутовий диван з найбільш підходящими характеристиками.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here